הרחקת יונים או הדברה – מה הפתרון העדיף? - Onyxp.co.il
15748
rtl,page-template-default,page,page-id-15748,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

הרחקת יונים או הדברה – מה הפתרון העדיף?

אם נערוך סקר ספונטני עם עוברי אורח ונשאל אותם מה מאפיין את היונה, סביר להניח שהם יעלו אסוציאציות הקשורות בסמל השלום, בתקווה ובטוהר. לתפיסות הללו יש היסטוריה ארוכה מאוד שתחילתה עוד בסיפורי התנ"ך, אבל מי שזכה להתעורר משנתו לצלילי היונה המתנחלת במרפסת או על סורגי החלון, בוודאי יביע רגשות שונים לחלוטין. סלידה, תסכול וכעס לרוב יאפיינו את משיבי הסקר שמכירים מקרוב את החיים בקרבת היונים, וזאת מבלי שנזכיר חסרונות נוספים שמביאה עמה היונה אל הבית או אל הדירה, חסרונות כמו לכלוך, מחלות וכיני יונים. אם כן, אין ספק שנדרשת פעולה כדי לסלק את המטרד מהבית, אבל השאלה החשובה באמת היא איך עושים זאת בזהירות ובחוכמה, ומה בעצם נכון לעשות – הרחקת יונים או הדברה?

הפתרון הידידותי לסביבה

הרחקת יונים היא בדרך כלל פתרון מועדף ויש לכך שתי סיבות עיקריות. ראשית, היונה אמנם מהווה מטרד כשהיא בונה את הקן שלה על אדן חלונכם, אבל מעבר לכך אין כל נזק או סכנה בעצם קיומה ומכאן שאין סיבה אמיתית להרוג אותה או להרע לה. שנית, גם אם תבחרו לצוד את היונה תגלו מהר מאוד שאין זה פתרון לטווח ארוך בעיקר משום שיונים אחרות ינסו להשתלט על השטח שהתפנה. אנשים רבים מנסים לאלתר פתרונות בכוחות עצמם, והם רוכשים דוקרני פלסטיק להתקנה עצמית או מציבים דחליל בתקווה שיצליח להרתיע את היונים. בפועל מדובר על פתרונות יעילים לטווח קצר בלבד, וזאת משום שדוקרני פלסטיק עשויים להישבר ללא מאמץ רב, והדחליל אולי ירתיע את היונה בביקורה הבא אבל כשהיא תבין את גודל המתיחה היא תחזור על אפכם ועל חמתכם ותציב את הקן שלה לצד הדחליל המאיים.

האפשרויות העומדות לרשותכם לשם הרחקת יונים

מאחר ואתם מבינים כעת עד כמה הרחקת יונים יכולה להתברר כיעילה, כל שנותר לכם לעשות הוא למצוא את הדרך הטובה ביותר לעשות זאת כך שהמטרד לא יחזור למשך שנים ארוכות וטובות. לשם כך מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שמסוגלת להציע פתרונות אפקטיביים שישיגו את המטרה שלכם (הרחקת יונים) בצורה המדויקת ביותר. חברות שונות עשויות להתקין רשת שאיננה יציבה מספיק או דחליל שכאמור ייכשל בהשגת המטרה. רק חברה אמינה וטובה, שיש לה ניסיון עשיר וידע בתחום של הרחקת יונים היא חברה שיכולה לבחון את המצב בשטח, להבין מה אתם מחפשים ולתפור פתרון שיתאים בדיוק בשבילכם. חברת אוניקס תעמיד לרשותכם צוות מקצועי מאוד שיבחן את המצב לעומק וידאג לכך שהשקט והשלווה יחזרו לביתכם בדרך האידאלית עבורכם, לרבות שימוש בדוקרני אלומיניום, רשת הגנה או כל פתרון אחר שהוא הכרחי להשגת המטרה – הרחקת היונה הטורדנית.

אל תקחו סיכונים מיותרים

חשוב מאוד לזכור שהיונים, על אף היותן נאות למראה וסמל לשלום, הן גם מטרד משמעותי מאוד ועוד יותר מכך הן מהוות סכנה בריאותית משום שהן מעבירות חיידקים ומחלות. זהו סיכון מרכזי עוד יותר בבתים שבהם מתגוררים ילדים קטנים, ומכאן שאין מקום לסיכונים מיותרים. שימוש במוצרים שאינם איכותיים או עמידים לא יפתרו את הבעיה בטווח הארוך, ויוני דמה או דחלילים יאבדו מיעילותם תוך זמן קצר. מאחר ובריאות הילדים שלכם חשובה לכם, ומאחר ואתם מעוניינים לחזור לשגרה שקטה ונקייה יותר, פנו לחברה מקצועית שמציעה פתרונות הרחקת יונים כמו אוניקס, ובחרו בחלופה הטובה ביותר עבורכם, זו שתבטיח לכם שקט מוחלט והרבה פחות כאבי ראש.

Call Now Button