הדברת טרמיטים - לבד או עם חברה מקצועית - Onyxp.co.il
15899
rtl,single,single-post,postid-15899,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

הדברת טרמיטים – לבד או עם חברה מקצועית

הדברת טרמיטים – לבד או עם חברה מקצועית

הדברת טרמיטים – לבד או באופן מקצועי?

אחת הבעיות הנפוצות והטורדניות ביותר שבעלי בתים בישראל מכירים היטב, היא בעיית הטרמיטים. הסיבה העיקרית לכך שמדובר בבעיה גדולה וממשית, היא שהטרמיטים ניזונים מעץ. במילים אחרות, הארוחה הטובה שלהם נמצאת בשולחנות העץ היפים, במשקופים ובארונות היוקרתיים. הדברת טרמיטים היא ללא ספק הדרך האידאלית לטפל בבעיה מהיסוד, ולהתמודד בהצלחה עם המזיקים הללו. השאלה היא איך עושים את זה נכון, והאם עדיף להיעזר בחברה לצורך הדברת טרמיטים, או שמא תוכלו לעשות את זה לבד. ההסברים לפניכם, אבל הנה ספוילר קטן: חברת הדברה תבטיח תוצאה מדויקת, איכותית וארוכת טווח הרבה יותר.

פתרון מדויק לבעיה הקיימת

כדי להבין עד כמה מורכבת היא מלאכת הדברת טרמיטים חשוב להבין מה בעצם נדרש מאיתנו. אם כן, בתור התחלה חשוב לזכור שקשה מאוד לאתר את מקום מושבם של הטרמיטים, שמסתתרים בכמויות אדירות בפינות קטנות בבית. יכול להיות שתצליחו לזהות כמה טרמיטים בשעת הפעולה או רגע לאחר הארוחה הדשנה שלהם. מצד שני, גם אם תטפלו בהם לא תעלימו את הבית, משום שבקן מסתתרים עוד אלפי טרמיטים שמחכים לטרף. הדברת טרמיטים, אם כן, מטפלת בבעיה מהיסוד. על ידי שימוש בחומרי הדברה רעילים שזמן ההשפעה שלהם ארוך יותר, ניתן להבטיח כי הטרמיטים הרעבים שיישלחו לנגוס בשולחן העבודה המפואר שלכם – יחזירו את הרעל איתם. כך הם ידביקו את חבריהם לשבט, וגם את המלכה שלהם, מה שמבטיח טיפול יסודי הרבה יותר בבעיה גדולה שקשה לשלוט בה בדרכים אחרות.

יעילות ובטיחות מוגברת

הדיוק הוא קריטי, אבל הוא לא הסיבה היחידה לכך שעדיף לבצע הדברת טרמיטים באופן מקצועית. אם נחזור לרגע להסבר על מהלך ההדברה, נזכיר שמדובר בהזרקת חומרים רעילים. החומרים הללו מוחדרים אל הקירות באמצעות פעולות קידוח קטנות ומדויקות. כעת נסו לחשוב על מצב שבו הילד משחק בבית ובטעות, בלי להבחין בכך, נחשף לחומרים הללו. לחלופין, גם הכלב עשוי להימשך אל הנקודות הללו ולטעום מהרעל. לא צריך להכביר במילים כדי להסביר מה יקרה במצב הזה. הילדים וחיות המחמד, כשהם נחשפים לרעל, נחשפים למעשה לחומרים שמסבים נזק משמעותי לא רק לטרמיטים. לכן, כשאתם נעזרים בחברה מקצועית לצורך הדברת טרמיטים, אתם שומרים על בטחונם של כל דיירי הבית, וזו סוגיה שאין מקום לפשרות בה. אז בפעם הבאה שאתם נתקלים בטרמיטים או חוששים לגורל ריהוט העץ שלכם, היעזרו בחברה מקצועית, ושמרו על עצמכם ועל המשפחה שלכם.