הדברת טרמיטים – כך עושים את זה נכון - Onyxp.co.il
15901
rtl,single,single-post,postid-15901,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

הדברת טרמיטים – כך עושים את זה נכון

הדברת טרמיטים – כך עושים את זה נכון

השקעתם זמן רב והמון משאבים בעיצוב הבית. בחרתם בקפידה ריהוט יוקרתי מעץ, עיצבתם את המטבח בדיוק רב עם ארונות מרהיבים ביופיים, ואפילו המשקופים זכו ליחס מיוחד. אלא שלאט לאט מתחילים להתגלות סדקים קטנים בעץ, ואתם מתחילים לתהות מה מקורם של הסדקים הללו. אם נדמה לכם שמדובר בבעיה בעץ עצמו אתם עשויים להיות מופתעים, שכן במקרים רבים הבעיה אינה קשורה כלל באיכות המוצרים שלכם. מה שגרם לחורים הקטנים והלא-אטרקטיביים הוא יצור קטן במיוחד, שהביא עמו חברים ובני משפחה, ויחד הם החלו לאכול את העץ שעלה לכם לא מעט כסף. הפתרון האידאלי הוא הדברת טרמיטים, וזו בדיוק ההזדמנות לגלות איך עושים את זה נכון.

איך זה עובד?

כל פעולת הדברה שונה מהאחרת, וכך קיימים הבדלים משמעותיים בין שיטות להדברת חולדות או חקרים לבין הדברת טרמיטים. כדי להיפטר מהיצורים הטורדניים שניזונים מריהוט העץ שלכם אתם ללא ספק זקוקים לחברת הדברה מקצועית. הסיבה לכך היא שמדובר במשימה מורכבת במיוחד, שמחייבת שימוש בציוד מתאים ובניסיון מקצועי באיתור מקור הטרמיטים. ברוב המקרים מסתתרת לה בבית מושבה מכובדת מאוד של טרמיטים, שהולכת ותופחת בקצב מסחרר. כדי שתוכלו להעלים אותם מהבית ולשמור על ריהוט העץ והמשקופים תצטרכו לחסל את המלכה, ואיתה את הנתינים, וכדי לעשות זאת תצטרכו לאתר קודם את המושבה. זה לא נשמע קל, כי זו בהחלט לא משימה פשוטה.

הכינו את הבית למשימה

לאחר שבחרתם חברת הדברה המתמחה בהדברת טרמיטים, הגיע הזמן להכין את הבית. חשוב להבין שלצורך המלאכה יבצע המדביר קידוח בקירות וברצפה כדי שיוכל להחדיר פנימה את חומרי ההדברה שיקחו איתם הטרמיטים במסעם חזרה אל המושבה. אם כן, כדי להתכונן להגעת המדביר ולביצוע התהליך המורכב הזה, הזיזו את הרהיטים מהקירות, נסו לאתר אילו רהיטים ופריטי עץ נפגעו והכינו את השטח כדי לאפשר למדביר לבצע הדברת טרמיטים מקצועית ויעילה. כך הוא יוכל לקבוע במדויק את נקודות הקידוח, לאתר את מושבת הטרמיטים ולהחדיר את החומרים במינון המדויק כדי שהטרמיטים הסוררים יספגו את החומרים הרגילים וידביקו את שאר חבריהם לשבט. גם אם הצלחתם לזהות טרמיטים בודדים בעצמכם וחיסלתם אותם, הבעיה רחוקה מסיום. הדברת טרמיטים מקצועית היא הפתרון הטוב ביותר, ובעיקר – היעיל מכל.