הדברת חולדות - Onyxp.co.il
15895
rtl,single,single-post,postid-15895,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

הדברת חולדות

הדברת חולדות

כך תתמודדו עם הופעת החולדות

החולדה היא ללא ספק יונק לא מאוד נעים ואורח בלתי רצוי בעליל. הסיבות לכך רבות ומגוונות, ובעיקר ניתן למנות את המחלות והפרעושים שהיא עשויה להעביר, כמו גם נגיפים שונים. אם זיהינו אותה בבית אנחנו בהחלט צריכים לבצע תהליך של הדברת חולדות, מה שיחסוך לנו את האנרגיות לטפל בעצמנו בבעיה מורכבת ומטרידה. מאחר והחולדה חכמה למדי וגם יודעת לזהות את הסכנה האורבת לנו, חומרי הדברה ביתיים יתקשו לעשות את העבודה באופן יעיל. מסיבה זו רצוי להזמין בעל מקצוע המתמחה בהדברת חולדות, פעולה השונה במהותה מפעולות אחרות כמו הדברת טרמיטים או חרקים.

כיצד מתבצעת הדברת חולדות?

כאמור, הדברת חולדות מתבצע באופן מקצועי כדי להבטיח תוצאה טובה וטיפול מהיר בבעיה. מומלץ לפנות אליו ברגע שזיהיתם את החולדה, שכן גם אם היא נעלמת מטווח הראייה שלה אתם יכולים לשער שהיא עדיין שם, בפינה אפלה בבית, ומשם היא מסבה לא פחות נזק. ישנן כיום שיטות שונות להדברת חולדות, לרבות פיזור רעלים באמצעות אבקה, אבל בחירת השיטה הנכונה ופיזור החומר הן החלטות שיקבל המדביר בהתאם לצורך. בנוסף, בעל המקצוע ידאג לפזר את הרעל בתיבות האכלה מיוחדות, מה שיגן על יתר דיירי הבית, בעיקר הזאטוטים שעשויים למצוא את הרעל ולהכניסו לפה, ובעלי החיים שעלולים להיפגע קשות מהחשיפה לחומר.

למה דווקא בעל מקצוע?

אם אתם שוקלים בכל זאת את האפשרות לבצע הדברת חולדות בעצמכם, מומלץ שתדעו עד כמה מורכבת הפעולה הזו. נכון, אתם יכולים למצוא מלכודות מסוגים שונים בכל חנות "עשה זאת בעצמך" באשר היא. הבעיה היא, שהחולדה יודעת איך לשרוד גם סיטואציות מורכבות מהסוג הזה, וכך הפתרון הביתי יוביל לכישלון. מנגד, הדברת חולדות מקצועית כוללת שימוש בחומרי הדברה טובים ומדויקים, שמביאים לתוצאה איכותית בפרק זמן קצר. הטיפול המדויק הוא קריטי משום שכאמור, החולדה מזיקה מאוד לבריאות ואין כל סיבה לאפשר לה להמשיך לשהות בבית שבו היא עלולה להפיץ מחלות וחיידקים, בין אם אתם גרים לבדכם, עם ילדים קטנים או עם חיות מחמד שונות. הדברת חולדות מקצועית היא צעד בסיסי וחיוני, ואם נתקלתם בחולדה פעם אחת רצוי אף לבצע ביקורת תקופתית. כך תהיו רגועים הרבה יותר ותדעו שאתם שומרים על עצמכם ועל בני המשפחה מכל משמר.